המלצות מלקוחות
מרוצים

השירות אצלנו במקום הראשון!
אנו מתחייבים לעבודה מקצועית, יסודית, יעילה ומהירה.

השירות של חברת הנקיון של נעומית הוא מצויין. יש לנו יום קבוע, המנקה מגיעה ומבריקה את הבניין, מנקה ביסודיות מדרגות, מעקה של המדרגות; אבק, חלונות, כניסת הבניין וחדר האשפה. תמיד מגיעים, תמיד ביסודיות ועם חיוך. לשביעות רצוננו הגבוהה ביותר. אם תרצו לדבר איתי טלפונית ושאמליץ אין בעיה בכלל.

אורנה ועד בניין, תל אביב

נעומית נותנת לנו שירותי נקיון מצויינים, תמיד נקי, מסודר ומריח טוב. המנקה מגיע ביום קבוע ולא מבריז. אחריות אצלה מעל הכל. תודה לך על השירות.

רן -מנהל אחזקות של בניינים בתל אביב

השירות של חברת הנקיון של נעומית הוא מצויין. יש לנו יום קבוע, המנקה מגיעה ומבריקה את הבניין, מנקה ביסודיות מדרגות, מעקה של המדרגות; אבק, חלונות, כניסת הבניין וחדר האשפה. תמיד מגיעים, תמיד ביסודיות ועם חיוך. לשביעות רצוננו הגבוהה ביותר. אם תרצו לדבר איתי טלפונית ושאמליץ אין בעיה בכלל

קרן - ועד בניין

חברת נקיון נעומית נותנת שירות מצויין. אכלסנו את הבניין בשנת 2021 ומההתחלה המנקה שנעומית שלחה דאג לכל פרט בבניין. חדר המדרגות היה ממש מלוכלך נעומית דאגה שיהיה חומר מיוחד שיסיר כתמים ובכך חסכה לנו מאות שקלים בנקיון, לובי הבניין נקי, המדרגות, החלונות הרבים של הבניין גם כן וחדר האשפה שתמיד מלא באשפה כי אנשים עדיין עוברים לגור בבניין. בקרוב נעומית תדאג לנו לכניסה עם עציצים והבניין יקבל צורה יפה. אנחנו מרוצים מאוד.

אורי ועד בניין, תל אביב

נעומית שלחה לנו מנקה לבניין וגם דואגת שיהיה מנקה לדירות בבניין. אחריות, מקצועיות ונקיון לשביעות רצוננו המרבית.

מיכל